Ubezpieczenie OC działalności transportowej

Ubezpieczenie OC działalności transportowej przeznaczone jest dla firm przewozowych, które prowadzą swoją działalność na terenie Polski i wykonują zarobkowy transport rzeczy w ruchu drogowym.

Ubezpieczenie obejmuje:

  • szkody rzeczowe, które wystąpiły podczas transportu przesyłki od momentu jej przyjęcia aż do przekazania. (utrata, uszkodzenie towaru),
  • szkody finansowe, które wniknęły z opóźnienia dostawy.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej działalności transportowej chroni przed poważnymi stratami finansowymi, jakie mogą się pojawić w wyniku nieprzewidzianej sytuacji. W razie kolizji, wypadku lub kradzieży towaru. Posiadanie polisy wpływa na pozytywne postrzeganie przez zleceniodawców, wiarygodność, a także zapewnia poczucie bezpieczeństwa własnej działalności.
Posiadanie takiego ubezpieczenia jest wymogiem wielu zleceniodawców oraz spedytorów. Chroni przewoźnika przed płaceniem roszczeń w przypadku wyrządzenia szkody na towarze. Poziom ochrony jest przez cały czas trwania umowy taki sam. Suma ubezpieczenia nie ulega pomniejszeniu nawet w przypadku wypłacenia odszkodowania. Nie ma na to wpływu nawet ilość zdarzeń.

Formularz Zgłoszeniowy


Ubezpieczeniowe Gwarancje KontraktoweGrupowe Ubezpieczenie na życieUbezpieczenie OC przewoźnikaUbezpieczenie mienia ALL RISKUbezpieczenie OC spedytoraUbezpieczenie mienia w ryzykach nazwanychUbezpieczenie OC zawodoweUbezpieczenie OC działalnościUbezpieczenie OC działalności transportowejUbezpieczenie ładunków w transporcie (CARGO)

Gratis!

Pomoc przy szkodzie

W ramach obsługi szkody nasi doradcy pomogą Państwu bezpłatnie zgłosić szkodę oraz skompletować niezbędną dokumentacje celu szybkiego zamknięcia szkody. W przypadku wystąpienia poważniejszych szkód lub opóźnień z wypłatą należnego świadczenia skierują Państwa do specjalisty który bezpłatnie wskażę najszybszą drogę do rozwiązania problemu.