Dla kogo?

Ubezpieczenie może wkupić każdy właściciel pojazdu mechanicznego niezależnie czy jest to pojazd osoby czy też ciężarowy.

Za zgodną właściwego towarzystwa ubezpieczeniowego ubezpieczenie szyb może wykupić nawet właścicieli autobusów.

Ten produkt to dodatkowe ubezpieczenie auta zapewniające pokrycie kosztów związanych ze szkodami, którym uległy szyby w pojeździe mechanicznym. Ubezpieczenie można wykupić do pojazdów osobowych, jak również ciężarowych.
Szyby to delikatny element auta. Są najbardziej narażone na uszkodzenia przez różne elementy, które mogą spaść czy uderzyć w szybę, jak również akty wandalizmu.
Jazda z uszkodzoną szybą może narazić Cię na mandat, a nawet utratę dowodu rejestracyjnego. Uszkodzona szyba to nie tylko szkody finansowe, ale również zagrożenie zdrowia i życia Twojego i innych kierowców.
Z tytułu tego ubezpieczenia można uzyskać świadczenie na naprawę lub wymianę szyb w aucie, jeżeli zostały uszkodzone lub stłuczone. Zakres ubezpieczenia obejmuje ochroną szyby przednie, tylne oraz boczne. Jeśli ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie z ubezpieczenia AUTOSZYBY, nie stracisz swoich zniżek z ubezpieczenia Autocasco u Ubezpieczyciela.
Towarzystwa Ubezpieczeniowe oferują szybką i profesjonalną naprawę szyb, dzięki zakładom naprawczym i renomowanym producentom szyb.

Gratis!

Pomoc przy szkodzie

W ramach obsługi szkody nasi doradcy pomogą Państwu bezpłatnie zgłosić szkodę oraz skompletować niezbędną dokumentacje celu szybkiego zamknięcia szkody. W przypadku wystąpienia poważniejszych szkód lub opóźnień z wypłatą należnego świadczenia skierują Państwa do specjalisty który bezpłatnie wskażę najszybszą drogę do rozwiązania problemu.