Nasze biuro to stabilna i doświadczona firma współpracująca z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Od 1999 roku obsługujemy szereg znaczących podmiotów gospodarczych. Nasza kadra to kompetentni specjaliści, którzy o ubezpieczeniach wiedzą wszystko. Odpowiedzą na każde Twoje pytanie i doradzą w wyborze ubezpieczenia, tak aby było najkorzystniejsze.

Oferujemy profesjonalną i szybką obsługę, bez żadnych dodatkowych opłat. Aby przedstawić ofertę, potrzebujemy zaledwie kilka minut. Dzięki nam oszczędzisz pieniądze oraz czas i nie będziesz musiał pamiętać o terminach płatności składek. My będziemy pamiętać o tym za Ciebie.

Odpowiednio zoptymalizowana polisa dopasowana do Twoich potrzeb sprawi, że będziesz mógł obniżyć swoje wydatki nawet o 60%. Dzięki nam możesz uniknąć wizyt w różnych Towarzystwach ubezpieczeniowych w celu szukania najlepszej oferty. W jednym miejscu możesz zapoznać się z wszystkim dostępnymi opcjami i wybrać najkorzystniejszą.

Służymy bezpłatnym doradztwem w zakresie analizy sytuacji finansowej naszych Partnerów. Sprawdzamy również warunki ubezpieczenia, aby zapewnić całkowitą ochronę dla naszych klientów.

Jesteśmy firmą nowoczesną i godną zaufania. W specjalnym programie wyliczamy składki ubezpieczeniowe w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym. Dzięki temu systemowi możemy idealnie dopasować kategorię polisy i cenę do potrzeb klienta. Trwa to zaledwie kilka chwil.

W ofercie posiadamy szereg ubezpieczeń. Z naszą pomocą możesz ubezpieczyć dom, samochód, firmę, a także rodzinę. Ubezpieczenia chronią przed poważnymi stratami finansowymi. W razie wystąpienia szkody nasi pracownicy powiedzą jak postępować i pomogą w wypełnianiu dokumentów potrzebnych do przekazania do towarzystwa.

 

Zachęcamy do współpracy
Edward Łuszczak

Gratis!

Pomoc przy szkodzie

W ramach obsługi szkody nasi doradcy pomogą Państwu bezpłatnie zgłosić szkodę oraz skompletować niezbędną dokumentacje celu szybkiego zamknięcia szkody. W przypadku wystąpienia poważniejszych szkód lub opóźnień z wypłatą należnego świadczenia skierują Państwa do specjalisty który bezpłatnie wskażę najszybszą drogę do rozwiązania problemu.