P.U.F. PROKER - UBEZPIECZENIA Leżajsk / główny

Biuro Ubezpieczeń „PROKER”

Edward Łuszczak

adres:

37-300 Leżajsk

ul. Żwirki i Wigury 14 (główna siedziba)

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek8.30 - 17.00

sobota9.00 - 13.00


Wybierz konsultanta

Agnieszka Lizak
Kierownik Biura Obsługi Klienta

agnieszka.lizak@proker.com.pl

tel. 669 601 601

Katarzyna Maruszak
Doradca ds. Ubezpieczeń

katarzyna.maruszak@proker.com.pl

tel. 669 001 691

Marta Rogala
Doradca ds. Ubezpieczeń

marta.rogala@proker.com.pl

tel. 727 650 650

Edward Łuszczak
Manager Zarządzający

edward.luszczak@proker.com.pl

tel. 603 864 727

Teresa Siuzdak
Doradca ds. Ubezpieczeń

teresa.siuzdak@proker.com.pl

tel. 721 350 350

Danuta Olechowska
Doradca ds. Ubezpieczeń

danuta.olechowska@proker.com.pl

tel. 691 380 380

Jadwiga Szewc
Doradca ds. Ubezpieczeń

jadwiga.szewc@proker.com.pl

tel. 603 031 611

Joanna Nowak
Doradca ds. Ubezpieczeń

joanna.nowak@proker.com.pl

tel. 669 337 669

Jolanta Mrózek
Doradca ds. Ubezpieczeń

jolanta.mrozek@proker.com.pl

tel. 667 591 008

formularz kontaktowy